BURSLULUK HEYECANI

AKEV Kolejinin her yıl düzenlemiş olduğu geleneksel 4. Sınıflar Bursluluk sınavına bu yıl da ilgi büyük oldu. Tek oturumda gerçekleşen sınava 1500’den fazla öğrenci kayıt yaptırdı.

Devamı
AKEV’DE 29. OLAĞAN GENEL KURUL

Antalya’nın en köklü vakıflarından olan AKEV, 29. Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımın sağlandığı genel kurulda divan başkanlığını Orhan Tolunay yaptı. Genel Kurulda Yönetim ve Denetim Kurulunun 2016 faaliyetleri ve 2017 Hedef programı görsel sunumlar eşliğinde üyelerle paylaşıldı.

Devamı
AKEV’DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ

AKEV Koleji, 24 Kasım Öğretmenler Günü için anlamlı bir yemek düzenledi. Birlik ve beraberlik mesajının iletildiği organizasyona AKEV Koleji öğretmenleri dışında, AKEV Yönetim Kurulu üyeleri ve Rektör Hayati Aktaş da katılarak bu anlamlı gecede öğretmenleri yalnız bırakmadı. Coşku ve sevincin artarak devam ettiği gecede gönüllerince eğlenen öğretmenler keyifli görüntüler oluşturdu.

Devamı
ÇOCUĞUN BEYNİNE YOLCULUK

AKEV Kolejinde seminer zamanı. İlkokul ve Ortaokul Okul-Aile Birliği toplantısı öncesinde gerçekleşen “Çocuğun Beynine Yolculuk” semineri AKEV velilerinden tam not almayı başardı. Uzman Pedagog Seçil Özcan iyi ve doğru bir eğitimle bireylerin potansiyellerinin ortaya çıkabileceğini, kendilerini aşabileceğini vurgulayarak anne ve babalara ışık tuttu.

Devamı
AKEV’Lİ RESSAMLAR YİNE ÖNDE

“MONAMİ” nin Türkiye çapında ilkokullar ve ortaokullar arasında düzenlemiş olduğu “ÇOCUK ve ÇEVRE” konulu resim yarışmasında AKEV Kolejinden tam 17 öğrenci çeşitli kategorilerde dereceye girerek ön sıralarda yer almayı başardı.

Devamı
28. GELENEKSEL PİLAV ŞÖLENİMİZ

28. Geleneksel Pilav Şölenimiz yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Her yıl Antalya kamuoyunun büyük ilgiyle karşıladığı ve yoğun katılımın gerçekleştiği Geleneksel Pilav Şölenin bu yılki onur konuğu TRT İzmir Radyosu Sanatçısı Ali ÇAKAR oldu.

Devamı
AKEV’DE ZİLLER ÇALDI

AKEV Koleji öğrencileri, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılına inançla, kararlılıkla ve yepyeni heyecanlarla başladılar.

Devamı
ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİNDE BULUŞMA

Antalya Kültür ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu, Okul-aile birlikleri, Antalya AKEV Üniversitesi inşaat çalışmalarını sürdüren taşeronlar anlamlı bir buluşma gerçekleştirdi.

Devamı
AKEV Lİ MİNİKLER PARMAK ISIRTTI

Özel AKEV Anaokulunun her yıl organize ettiği geleneksel “Anaokulu Günü” gösteri programı keyifli anlara sahne oldu. 4.5. ve 6 yaş öğrencilerinin bir süredir üzerinde çalıştıkları program izleyenlerden tam not almayı başardı.

Devamı
AKEV DE BAŞARI SÜRÜYOR

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğün il genelinde yapmış olduğu Performans Takip Sınavına AKEV’liler damgasını vurdu. 12 Mayısta 6. Sınıflar ve 7. Sınıflar için yapılan sınavda ilk on içinde 19 öğrenci yer alırken toplam 59 öğrenci ilk yüz içine girmeyi başardı.

Devamı
İKİ DİLDE MUHTEŞEM GECE

AKEV Kolejinin yıl sonu etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. AKEV Koleji Yabancı Diller Zümresinin uzunca bir süredir çalışmalarını sürdürdüğü “Yabancı Diller Gecesi” başarıyla sahnelendi.

Devamı
AKEV’DE KEPLER HAVAYA

AKEV Kolejinde 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında ortaokul ve lise öğrencileri için muhteşem bir kep giyme töreni düzenlendi. Okul bahçesinde gerçekleşen törende ortaokuldan 60, liseden 62 öğrenci kep giyme törenine katıldı.

Devamı

Kurumlarımız: